Dominika Klimek – kilka słów o mnie

Dominika Klimek - zdrowe odżywianie

Kim jestem?

Nazywam się Dominika Klimek i jestem studentką dietetyki. Pomysł na bloga nie kwitł we mnie całymi tygodniami. Był prędzej spontaniczną decyzją, szaloną nadzieją, która z pustej kartki papieru narodziła się w jedną noc. 

Wrzucam na luz

Lubię aktywnie spędzać wolny czas – chodzić po górach, biegać czy uprawiać jogę. Wieczorami możesz znaleźć mnie przy kuchennym blacie kombinującą nad ciekawymi zestawieniami smaków. Na co dzień wolę proste dania, ale od czasu do czasu musi wpaść coś bardziej rozkosznego.

Dominika Klimek - zdrowe odżywianie, dietetyka
Dominika Klimek - dietetyka,

Dlaczego powstają treści na blogu?

Dietetyka jest moją pasją, lubię w wolnej chwili poszperać w książkach, posłuchać podcastów lub audiobooków. Właśnie z tych źródeł korzystam podczas pisania artykułów.  Na blogu możesz znaleźć treści dotyczące głównie insulinooporności i diety z niskim indeksem glikemicznym.

Moje podejście do diety

Nie będą Ci wciskała kitów, że kitkat czy inny czekoladowy batonik nigdy nie wylądował w moim wózku zakupowym. Zresztą, do dziś tam miękko ląduje, kiedy nadejdzie mnie wilcza ochota na coś słodkiego. Jestem zwolenniczką zasady 80/20, w której 80% dziennego jadłospisu stanowią naturalne produkty, a 20% zajmują produkty przetworzone.

Dominika Klimek - zdrowe jedzenie

Jeśli lubisz jeść, zerknij do sekcji przepisy! Czekają tam na Ciebie nie tylko aromatyczne pomysły na obiad czy śniadanie, ale również różne smakołyki na legalu.

Jeśli lubisz czytać, zerknij do sekcji artykuły! Spędzam długie godziny przygotowując oparte na nauce teksty, które pomogą Ci czuć się lepiej we własnym ciele.

Jeśli masz ochotę na większą porcję smakołyków, zerknij do sekcji mini e-booki! Znajdują się tam przepisy w formie tematycznych ebooków.

Mam nadzieję, że poczujesz miętę do pełnowartościowej michy i gotowanie będzie dla Ciebie przyjemną częścią dnia. 

Miłego dnia, Dominika Klimek

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top